Jdi na obsah Jdi na menu
 


                         Heidi Klum           

K modelingu se Heidi dostala skrze rodiče Günthera, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě a Erny, kadeřnice. Podle Klum ji přiměla kamarádka Karin, aby vyplnila přihlášku z magazínu a přihlásila se tak do soutěže Modelka roku 1992, jejíž vítězka se objeví ve známé německé talk show Gottschalk Late Night Show. Z 25,000 uchazeček vyhrála celou soutěž 29. dubna 1992 právě Heidi a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia, kdy nenastoupila na studium módního návrhářství.

Heidi Klum se dostala na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách pro McDonald's nebo H&M. V současné době dělá reklamu pro Jordache a Volkswagen.

Kromě modelingu se věnovala i herectví. Objevila se v seriálech jako Sex ve městě, How I Met Your Mother nebo Spin City. Zahrála si v několika filmech, například Blow Dry nebo Perfect Stranger. Podílela se i na tvorbě úspěšného filmu Ďábel nosí Pradu.

V červenci 2007 ji časopis Forbes zařadil mezi 15 nejbohatších supermodelek. V prosinci 2004 se stala jedním z porotců v reality show Project Runway, kterou vysílala americká televize Bravo, a ve které soutěžili mladí módní návrháři o zakázku. Díky roli porotkyně obdržela třikrát nominaci na cenu Emmy. V roce 2008 získala ocenění Peabody Awards, bylo to vůbec poprvé, co nějaká reality show získala ocenění.

Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, která se stala úspěšnou v Německu a objevila se v katalogu Otto. Má i vlastní kolekci bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me. V Německu po ní dokonce pojmenovali růži.

Germany's Next Topmodel je německá reality show, kde mezi sebou soutěží dívky o smlouvu s modelingovou agenturou IMG. Heidi v ní účinkuje jako porotce společně s Tyrou Banks.
V listopadu 2006 vydala svůj debutový singl Wonderland, který natočila pro účely charity a jako znělku pro seriál Douglas. V roce 2007 nazpívala se svým manželem Sealem duet Wedding Day na jeho desku System.

8. července 2008 navštívila se svým manželem zpěvákem Sealem Českou republiku, kde měl Seal koncert.

Čtyřnásobná matka Heidy byla vdaná za Rica Pipina v letech 1997 - 2002. Po rozvodu žila krátkou dobu s Flavio Briatorem, kterým se v květnu 2004 narodila dcera Helene (Leni). V den, kdy Heidy oznámila těhotenství, byl Flavio vyfocen jak se líbá s Fionou Swarowski. Heidy se s ním rozešla a prohlásila, že není zapojen do živote dítěte a že Lenin otec je její současný partner Seal, který Leni přijal jako vlastní. Heidy a Seal měli svatbu 10. května 2005 na pláži v Mexiku.

Heidy a Sealovi se narodily ještě tři děti, synové Henry Gunther Ademola Dashtu Samuel se narodil 15. září 2005 a Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel se narodil 22. listopadu 2006. Dcera Lou Sulola Samuel se narodila 9. října 2009. Po narození čtvrtého dítěte hočičky Lou se Heidy vzdala svého slavného příjmění Klum a přijala Sealovo - Samuel. Její příjmení se oficiálně na Heidy Samuel změnilo 5. října 2009.

 

 

 

 

                         Kate Moss

Kate neučinil slavnou její vzhled, ale celá její osobnost. V roce 1988 se vracela z rodinné dovolené na Bahamách do Anglie, když si jí všimla Satan. V té době bylo Kate čtrnáct let. Nafotila fotky pro časopis Face. Zaujala svou dětskou nevinností a nevyumělkovanou krásou. Byla ztělesněním tzv. „šupácké módy“. Takovou modelku svět módy ještě neviděl. Svou výškou pod 175 cm porušovala pravidla.

Kate zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Women,pařížská agentura The Marilyn agency.

Fotografové a vydavatelé se snažili Kate získat pro sebe. Fotil ji Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Bruce Weber a další. Brzy zaplnila stránky Elle, Vogue, Harper´s Bazar a dalších předních časopisů. Objevila se také na všech špičkových módních přehlídkách. Je velkou oblíbenkyní návrháře Johna Galliana.

V roce 1992 se Kate seznámila s Calvinem Kleinem. Brzy stala jeho múzou a „tváří“ pro oblečení i pro parfém Obsession / posedlost/. To už jí byl posedlý celý svět.
Kate se stala pro mládež celého světa idolem. V roce 1995 vydala pro své fanoušky vlastní životopis „ Kate“.

Kromě předvádění se Kate zajímá o módní návrhářství. Prozatím nepřemýšlí o budoucnosti a nepospíchá s hodnocením svého zaslouženého úspěchu. 29. září 2002 se Kate narodila dcera Lila Grace Moss.

Zajímavosti:
Národnost: Angličanka
výška: 173 cm
vlasy: světlehnědé
oči: oříškově hnědé

 

 

 


                      Naomi Campbell

Naomi se narodila v roce 1970 v jižním Londýně. Její matka Valerie byla modelkou a tanečnicí. Matka si přála, aby se Naomi věnovala scénickému umění a všemožně ji v tom podporovala. Posílala ji do taneční školy a poté i do renomované herecké školy Italii Contiové. Ještě než Naomi tuto školu dokončila, vydala se na dráhu modelky.

Naomi je královnou přehlídek a největší hvězdou devadesátých let. V patnácti letech ji objevila vyhledavačka talentů agentury Elite. V roce 1988 byla Naomi první černošskou modelkou, která se objevila na obálce francouzského Vogue, poté britského Elle.

Naomi zastupuje britská agentura Elite Premiér, newyorská agentura Women, pařížská agentura Elite.

Steven Meisel s ní nafotil pár snímků a rázem se Naomi stala hvězdou. Patřila mezi hvězdnou pětici topmodelek.

Naomi se věnuje také psaní. Napsala román „ Labuť“, příběh pěti mladých modelek. Také zpěv jí není cizí, natočila desku „ Baby-Women“. Uvedla na trh vlastní panenku Naomi a společně s modelkami Claudií a Elle otevřela Fashion Café. Pokoušela se proslavit i jako herečka, natočila film „ Siamská rapsodie“ a „ Dívka číslo šest“.

Naomi se ojevila také ve videoklipu Michaela Jacksona.

Mnoho černých modelek dnes může Naomi děkovat, že jim vyšlapala cestu . Naomi nepochybně patří mezi největší topmodelky.

Zajímavosti:
národnost: Britka
výška: 177 cm
vlasy: hnědé
oči: hnědé

 

 

 

                                                             

                      Gisele  Bundchen

 
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 29
Datum narození: 20. 07. 1980
Místo narození: Horizontina, Rio Grande do Sul, Brazílie
Znamení: Rak   aktuální horoskop »
Výška: 180 cm

Gisele Bündchen se narodila roku 1980 v Brazílii a její rodiče Valdir a Vania pochází z Německa.

Obyčejná holka v luxusním těle

Narodila se v brazilské vesničce Tres de Maio poblíž Horizontiny. Ta vesnička prý ani nebyla na mapě! Dostala se tam, až když se Gisele proslavila, snad aby nalákala turisty lační vidět místo kde topmodelka vyrůstala. Gisele pocházi z velké rodiny. Má celkem pět sester - Raquel, Grazielu, Gabrielu, Rafaelu a Patrícii. S poslední jmenovanou jsou neidentickými dvojčaty. Patricia sice nemá mrazivě modré oči a světle hnědé vlasy, Gisele o ní ale prohlašuje, že by z fleku mohla být stejně slavnou modelkou, jako je ona sama. Ještě když Gisele chodila do školy, přezdívalo se jí podle "tyčkovité" přítelkyně Pepka námořníka Olive Oylová. Nebo Kostra. "Vypadala jsem jako malý komár. Nohy jsem měla stejně dlouhé jako ruce," směje se dnes.

Spolužačky ji mezi sebe nechtěly, a tak raději hrávala volejbal. Byla dokonce tak dobrá, že přemýšlela o profesionální dráze v řadách brazilského reprezentačního týmu. Gisele jsme si dávno zvykli považovat za štíhlou, tenkrát ale byla rozhodně spíše hubená. I dnes se svými 178 centimetry a 57 kily váží zhruba o pětadvacet procent míň, než by měla. U modelek je to sice obvyklé, i Gisele Bündchen to ale není výsledek nějaké šílené destruktivní sebetrýzně. Aspoň to o sobě vehementně tvrdí. Prý vůbec nikdy nedržela dietu. A vzhledem k minulosti Olive Oylové se tomu tvrzení dá docela dobře věřit. Přesto se o ní říká, že jí jako prase….

Hvězda je risk
Raději než luxusní restaurace má obyčejné Mcdonaldy, které v Americe představují něco jako stravovací zařízení pro nižší sociální vrstvu. Legenda praví, že Gisele byla pro módní svět objevena, když ji tam nějaký dnes už neznámý vyhledávač talentů zahlédl, jak jí Big Mac. Ve třinácti letech se Gisele Bündchenspolu se sestrami Patrícií a Gabrielou přihlásila do přípravného kursu pro modelky a v roce 1994 byla vyhlášena druhou nejlepší "budoucí brazilskou superkrasavicí" v prestižní celonárodní soutěži Elite Look. Následovala premiéra a křest ohněm na předváděcím molu v New Yorku a z Gisele se takřka přes noc stala hvězda první kategorie. V New Yorku si odvážně nechala vytetovat modrou hvězdu na zápěstí, což byl risk, která by rozlet nejedné modelky dost možná spolehlivě zastavil.

Ne tak Gisele, tu dokonce prestižní magazín Vogle oslavoval jako "návrat sexi ženy" a konec trendu "chudinkovských" modelek typu Kate Moss. Z Gisele je dávno uctívaná topmodelka a hvězda. Naposledy s velkou slávou začala propagovat grandiózní brýle značky Vogle. A je jednou ze tří žen, které se můžou pochlubit celým exkluzivním fotosetem prestižní módní značky spodního prádla Victoria´s Secret (do vybraného klubu patří už jen dvě Češky - Karolína Kurková a Veronika Vařeková!).

 

 

 

 

                      Claudia Schiffer

Claudia Schiffer je supermodelka z počátku devadesátýchlet. Získala svoji popularitu a celosvětové uznání mezi muži a ženami.

Claudia vyrůstala v Dusseldorfu (Německo), máma byla žena v domácnosti a otec právník. Jako dítě, když vyrůstala ani netušila, že se stane modelkou. Nejprve myslela, že se stane právničkou v otcově úspěšné právnické firmě.

Usilovala se stát úspěšnou právničkou, ale osud tomu chtěl jinak, když šla s přáteli na party. A právě tam si jí modelingový agent Michel Levaton všimnul, okamžitě ji nabídnul práci v modelingu (říjen 1987).

Claudia nemeškala a ihned nabídku přijala a odletěla do Paříže na první focení. V ten den se narodila velká nová hvězda. Její první fotky se objevily v populárním magazínu Elle. Následovně získala neuvěřitelné ocenění od evropských magazínů (rok 1989). Zájem projevily i americké magazíny a zanedlouho se v 5 amerických a 7 evropských objevila.

Claudininy blonďaté vlasy a pronikavé modré oči ji činily neodolatelnou, díky čemuž se objevila ve více v pěti stech magazínech a její každoroční kalendář je jeden z nejprodávanějších na světě. Představila se v mnoha televizních představení za celou její úspěšnou kariéru jako jsou: Larry King Live, The Tonight Show, The Late Show s Davidem Lettermanem a Late Night s Conanem O'Brienem.

Kromě její televizních vystoupení se objevila také v několika rolích pro film zahrnujíce také nedávný Black & White (2000). Claudia ještě natáčela na video sérii cvičení a také začala podnikat, byla původním zakladatele módního baru „Fashion Cafe“ spolu se supermodelkami Elle MacPherson, Christy Turlington, a Naomi Campbell.

Mezi její hobby patří jízda na koni, malování, hraní tenisu, čtení a tanec. Mimo jiné ovládá plynně tři jazyky němčinu, francouzštinu a angličtinu.

Claudia zůstává jednou z pěti nejvýznamějších supermodelek, podepsala čtyřletý kontrakt s kosmetickou firmou Revlon na 6 miliónů dolarů. Nesmí však fotit žádné erotické fotografie.

Dne 25. května 2002 se Claudia provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna, se kterým má dvě děti. Syn Caspar Matthew se narodil 30. ledna 2003 a dcera Clementine de Vere Drummond 11. listopadu 2004. Rodina žije v Londýně. V lednu 2010 Claudia prozradila, že čekají třetí dítě.


Ve zkratce:
výška: 182cm
vlasy: blond
oči: modré
míry: (95-62-92 cm)
váha: 58kg
otec: Heinz Schiffer
matka: Gudrun Schiffer
mladší sourozeneci: Stefan, Ann Carolin, Andreas
manžel: Matthew Vaughn
syn: Caspar Matthew (*2003)
dcera: Clementine de Vere Drummond (*2004)

                                               

 

 

                  Karolína Kurková

Karolína Kurková považuje za místo svého narození Děčín. Podle dostupných informací se však 28. února 1984 narodila v Pardubicích a brzy poté se přestěhovala s rodiči do Děčína, kde vyrostla. Většinou je ale domovem místo, kde jsme nechali své kořeny a ty Karolína nechala v Děčíně, kde dodnes bydlí její rodiče - otec bývalý profesionální basketbalový hráč a matka Slovenka.

Možná zrovna po otci zděděná výška 180 cm a slovenská krása rozhodly o její budoucnosti. Svému začátku v modelingu však vděčí také kamarádce ze školy, která její obrovský životní úspěch nastartovala. Když bylo Karolíně 15 let, vyfotila ji a poslala její fotky do jedné menší pražské agentury. Ta ji pozvala na focení a pak se objevil italský agent Alessandro Bazzoni - muž, který ji uvedl do světa módy a později životní láska.

S Alessandrem Bazzonim odjela patnáctiletá Karolína do Milána. Tam podepsala exkluzívní smlouvy s módními giganty Pradou a Miu Miu, ale svou kariéru začala oficiálně až po setkání s editory Vogue v roce 1999 v New Yorku, kam se i s Bazzonim odstěhovala. Začala se objevovat na přehlídkových molech a slavná šéfredaktorka časopisu Vogue Anna Wintour ji poté v roce 2001 nechala vyfotit na titulní stranu únorového vydání. Sama k tomu řekla: "Je na obálce, protože podle mě bude příští supermodelkou." A ve svém tvrzení se Wintour nemýlila. Sedmnáctiletá Češka si v den, kdy časopis vyšel, našla místo v srdci mnohých Američanů a přední designéři se začali o tuto vysokou blondýnu s tváří "zlobivého" anděla zajímat.

Od té chvíle přicházela jedna nabídka za druhou. Karolína začala být najednou žádaná na každé přehlídce, o její tvář se přetahovali návrháři světových jmen, módní časopisy a reklamní agentury. Na prestižním udělování módních cen časopisu Vogue byla vyhlášena pro rok 2002 "Modelkou roku". Nebylo to však jako v pohádce. Za dnešním úspěchem stála tvrdá dřina. Karolína si platila nejen učitele angličtiny, ale kvůli emocionálnímu pochopení cizího jazyka také učitele dramatu. Práce modelky i fotomodelky ji naplňovala a proto přijímala nabídky i méně známých značek a svoje jméno si budovala krůček po krůčku. Pro modeling má skvělou povahu, je vstřícná a otevřená, svým úsměvem a energií dokáže rozzářit nejednu módní show. Její ideální míry 85-59-87 jsou jako stvořeny k předvádění spodního prádla a lidé z luxusního módního gigantu Victoria's Secret to věděli už na začátku její kariéry, kdy se stala součástí jejich módních show.

Jednou z hlavních tváří této fenomenální americké značky luxusního spodního prádla je už několik let. Byla to ona, kdo představil v roce 2006 výjimečnou podprsenku z pravých diamantů v hodnotě asi 130 miliónů korun. S dalšími modelkami také v únoru 2007 představila jejich novinku "neviditelnou" podprsenku, která nevynikne ani pod velmi upnutým oblečením. Poté, co nedávno ukončila Victoria's Secret smlouvu s Gisele Bündchen, se Karolína stala nejznámější modelkou pro tuto značku.

Své soukromí si jako mnoho jiných modelek střeží. Svým domovem už nyní nenazývá Děčín, ale New York. Dospěla tam a má tam své kamarády. Do Čech se však ráda vrací, svou rodinu pořád staví na přední místa. Svými charitativními aktivitami následuje Terezu Maxovou nebo Petru Němcovou. V roce 2006 získala ocenění od neziskové organizace "Women Together" (neboli "Ženy společně") za humanitární práci a je také oceňována za její práci ve prospěch dětí přes další různé nadace. V roce 2007 si zahrála v komediálním romantickém dramatu "My Sexiest Year", ve kterém představovala samozřejmě modelku. V roce 2009 se také objevila vedle takových herců jako je Channing Tatum nebo Joe Davis ve filmu "G.I.Joe:The Rise of Cobra", který režíroval Stephen Sommers. Karolína Kurková se tak stává i skvělou herečkou, která se ještě určitě bude objevovat v různých filmových hitech.

Seznam předních návrhářů a dalších značek, pro které Karolína pracovala a pracuje, je nekonečně dlouhý. I módních agentur, u kterých je zapsaná, je hned několik. To potvrzuje fakt, že Karolína Kurková stojí na stupínku nejlépe placených modelek světa. Česká kráska podle časopisu Forbes byla zvolena Nejvíc sexy ženou na světě. Tentokrát anketa proběhla na televizní stanici E! entertainment television a Karolína předběhla takové hvězdy jako jsou herečky Angelina Jolie, Scarlett Johansson nebo Penelope Cruz! Vítězství přišlo půl roku poté, co byla médii označena za příliš tlustou pro přehlídková mola. Stalo se tak v červnu na týdnu módy v Sao Paulu, kdy prý Kurková "šokovala" přítomné publikum celulitidou a špeky na zádech. Fotografie "tlusté" Karolíny u normálních žen budí úsměv a nutí k zamyšlení nad ideálem krásy prezentovaným módním průmyslem.

Druhé místo získala modelka Bar Rafaeli, která byla spojována s hercem Leonardem DiCapriem, a Angelina Jolie se umístila na třetí příčce sexy žebříčku.

Na svět se však z výšky nedívá. Sama tvrdí, že je důležité mít kolem sebe dobrou rodinu a přátele, kteří drží člověka při zemi. A i to je možná důvod jejího stabilního úspěchu.

Zasnoubila se s Archiem Drurym, který je bývalý profesionální voják. Karolínu požádal o roku na dovolené v JAR. Na vrcholu Stolové hory Karolina objevila prsten v ponožce! Archie se jí musel zeptat 4krát,než mu řekla své ANO, protože se výšek bojí a byla hodně nervózní.

Archie Drury je otec jejího prvorozeného syna, který se narodil v newyorské porodnici ve čtvrtek 29.10.2009. Jmenuje se Tobin Jack Drury a po narození vážil 2784 gramů.Karolína Kurková považuje za místo svého narození Děčín. Podle dostupných informací se však 28. února 1984 narodila v Pardubicích a brzy poté se přestěhovala s rodiči do Děčína, kde vyrostla. Většinou je ale domovem místo, kde jsme nechali své kořeny a ty Karolína nechala v Děčíně, kde dodnes bydlí její rodiče - otec bývalý profesionální basketbalový hráč a matka Slovenka.

Možná zrovna po otci zděděná výška 180 cm a slovenská krása rozhodly o její budoucnosti. Svému začátku v modelingu však vděčí také kamarádce ze školy, která její obrovský životní úspěch nastartovala. Když bylo Karolíně 15 let, vyfotila ji a poslala její fotky do jedné menší pražské agentury. Ta ji pozvala na focení a pak se objevil italský agent Alessandro Bazzoni - muž, který ji uvedl do světa módy a později životní láska.

S Alessandrem Bazzonim odjela patnáctiletá Karolína do Milána. Tam podepsala exkluzívní smlouvy s módními giganty Pradou a Miu Miu, ale svou kariéru začala oficiálně až po setkání s editory Vogue v roce 1999 v New Yorku, kam se i s Bazzonim odstěhovala. Začala se objevovat na přehlídkových molech a slavná šéfredaktorka časopisu Vogue Anna Wintour ji poté v roce 2001 nechala vyfotit na titulní stranu únorového vydání. Sama k tomu řekla: "Je na obálce, protože podle mě bude příští supermodelkou." A ve svém tvrzení se Wintour nemýlila. Sedmnáctiletá Češka si v den, kdy časopis vyšel, našla místo v srdci mnohých Američanů a přední designéři se začali o tuto vysokou blondýnu s tváří "zlobivého" anděla zajímat.

Od té chvíle přicházela jedna nabídka za druhou. Karolína začala být najednou žádaná na každé přehlídce, o její tvář se přetahovali návrháři světových jmen, módní časopisy a reklamní agentury. Na prestižním udělování módních cen časopisu Vogue byla vyhlášena pro rok 2002 "Modelkou roku". Nebylo to však jako v pohádce. Za dnešním úspěchem stála tvrdá dřina. Karolína si platila nejen učitele angličtiny, ale kvůli emocionálnímu pochopení cizího jazyka také učitele dramatu. Práce modelky i fotomodelky ji naplňovala a proto přijímala nabídky i méně známých značek a svoje jméno si budovala krůček po krůčku. Pro modeling má skvělou povahu, je vstřícná a otevřená, svým úsměvem a energií dokáže rozzářit nejednu módní show. Její ideální míry 85-59-87 jsou jako stvořeny k předvádění spodního prádla a lidé z luxusního módního gigantu Victoria's Secret to věděli už na začátku její kariéry, kdy se stala součástí jejich módních show.

Jednou z hlavních tváří této fenomenální americké značky luxusního spodního prádla je už několik let. Byla to ona, kdo představil v roce 2006 výjimečnou podprsenku z pravých diamantů v hodnotě asi 130 miliónů korun. S dalšími modelkami také v únoru 2007 představila jejich novinku "neviditelnou" podprsenku, která nevynikne ani pod velmi upnutým oblečením. Poté, co nedávno ukončila Victoria's Secret smlouvu s Gisele Bündchen, se Karolína stala nejznámější modelkou pro tuto značku.

Své soukromí si jako mnoho jiných modelek střeží. Svým domovem už nyní nenazývá Děčín, ale New York. Dospěla tam a má tam své kamarády. Do Čech se však ráda vrací, svou rodinu pořád staví na přední místa. Svými charitativními aktivitami následuje Terezu Maxovou nebo Petru Němcovou. V roce 2006 získala ocenění od neziskové organizace "Women Together" (neboli "Ženy společně") za humanitární práci a je také oceňována za její práci ve prospěch dětí přes další různé nadace. V roce 2007 si zahrála v komediálním romantickém dramatu "My Sexiest Year", ve kterém představovala samozřejmě modelku. V roce 2009 se také objevila vedle takových herců jako je Channing Tatum nebo Joe Davis ve filmu "G.I.Joe:The Rise of Cobra", který režíroval Stephen Sommers. Karolína Kurková se tak stává i skvělou herečkou, která se ještě určitě bude objevovat v různých filmových hitech.

Seznam předních návrhářů a dalších značek, pro které Karolína pracovala a pracuje, je nekonečně dlouhý. I módních agentur, u kterých je zapsaná, je hned několik. To potvrzuje fakt, že Karolína Kurková stojí na stupínku nejlépe placených modelek světa. Česká kráska podle časopisu Forbes byla zvolena Nejvíc sexy ženou na světě. Tentokrát anketa proběhla na televizní stanici E! entertainment television a Karolína předběhla takové hvězdy jako jsou herečky Angelina Jolie, Scarlett Johansson nebo Penelope Cruz! Vítězství přišlo půl roku poté, co byla médii označena za příliš tlustou pro přehlídková mola. Stalo se tak v červnu na týdnu módy v Sao Paulu, kdy prý Kurková "šokovala" přítomné publikum celulitidou a špeky na zádech. Fotografie "tlusté" Karolíny u normálních žen budí úsměv a nutí k zamyšlení nad ideálem krásy prezentovaným módním průmyslem.

Druhé místo získala modelka Bar Rafaeli, která byla spojována s hercem Leonardem DiCapriem, a Angelina Jolie se umístila na třetí příčce sexy žebříčku.

Na svět se však z výšky nedívá. Sama tvrdí, že je důležité mít kolem sebe dobrou rodinu a přátele, kteří drží člověka při zemi. A i to je možná důvod jejího stabilního úspěchu.

Zasnoubila se s Archiem Drurym, který je bývalý profesionální voják. Karolínu požádal o roku na dovolené v JAR. Na vrcholu Stolové hory Karolina objevila prsten v ponožce! Archie se jí musel zeptat 4krát,než mu řekla své ANO, protože se výšek bojí a byla hodně nervózní.

Archie Drury je otec jejího prvorozeného syna, který se narodil v newyorské porodnici ve čtvrtek 29.10.2009. Jmenuje se Tobin Jack Drury a po narození vážil 2784 gramů.

 

 

 

 

                        Daniela Peštová

Danielu objevil Dominique Caffin z agentury Madison Modeling Agency. Původně chtěla studovat na vysoké škole, ale po vítězství v modelingové soutěži se přestěhovala do Paříže a začala spolupracovat právě s Madison Modeling Agency. Později se přestěhovala do New Yorku a právě zde se její kariéra rozběhla.

Objevila se na titulních stránkách časopisů GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour a ELLE. Několik let dělala modelku i pro slavný Sports Illustrated Swimsuit Issue, v němž se dvakrát objevila na titulní straně (1995 a 2000). Pracovala také pro L'Oréal a Victoria's Secret.

Byla vdaná za Tommasa Butiho (1995 - 1998) bývalý ředitel řetězce Fashion Café, maji spolu syna Yannicka (nar. 1997).

V současné době žije Daniela se zpěvákem Pavolem Haberou, se kterým má další dvě děti, dceru Ellu Joy Annu, narozenou roku 2003 v New Yorku a syna Paula Henryho, narozeného 31.3.2009 v Praze. Narození obou svých dětí se páru podařilo dlouho utajit.

 

 

 

                                                

                        Tereza Maxová

Tereza Maxová si během své neuvěřitelné kariéry v módním průmyslu vysloužila mnoho uznání.
Narodila se v Pardubicích a svůj výjimečný vzhled zdědila po svých rodičích. Tato kombinace dala Tereze do vínku porcelánovou pleť, hladké rysy a tvář, která nejeví žádné známky stárnutí. Když vyrůstala, její skutečnou touhou bylo stát se právničkou.

S vidinou cestování a nových zkušeností se Tereza Maxová zúčastníla ve svých sedmnácti letech, v době stále trvajícího komunismu, konkurzu francouzské modelingové agentury. Její profesionální kariéra započala v roce 1989, kdy odjela do Paříze se svojí kamarádkou Evou Herzigovou, krátce po Sametové revoluci. Tereza vždy byla a stále je ideální modelkou. „Nebyl to jen její úchvatný vzhled, který z ní učinil tvář devadesátých let. Fotografové a stylisté, kteří s ní po léta spolupracovali, vždy velmi oceňovali její profesionální přístup, energii a odhodlání“, říká Juergen Wagner z agentury Next Models. Spolupracovala snad se všemi velkými fotografy od Patrika Demarcheliera, až po Maria Testina a Petera Lindberga. Její tvář byla titulní straně britského Vogue, stejně jako na předních stranách Elle, Marie Claire a Glamouru. Prošla po všech významných přehlídkových molech – Dior, Chanel, Prada, Gucci, YSL, Ralph Lauren a byla tváří pro reklamní kampaně takových značek jako jsou Karl Lagerfeld, Donna Karan, Hermés, La Perla, Vichy a L´Oreal.

Ani na vrcholu své kariéry neztratila kontakt se skutečným světem. Návštěva pražského kojeňáčku v roce 1996 se změnila v dlouhotrvající pomoc opuštěným dětem. Nyní má Nadace Terezy Maxové pod patronátem více než 16.000 tisíc dětí v České republice. Člověk by očekával, že po tak dlouhé a závratné kariéře, založením rodiny a dvanácti lety strávenými ve světe módy bude Tereza zpomalovat své životní tempo, ale opak je pravdou. Stále věří, že to nejlepší na ni teprve čeká.
Se svým nynějším přítelem, tureckým realitním podnikatelem Dominikem Burakem, čeká holčičku. Z manželství s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem má syna Tobiase (8). S výchovou syna jí pomáhá maminka.

 

 

 

 

                                      Helena HoudováČeská supermodelka modelka a Miss ČR 1999 Helena Houdová se narodila 27.12.1979 v Plzni.
Její rodiče jsou učitelé a má mladšího bratra Jakuba.
Po gymnáziu vystudovala Sociální a kulturní antropologii na Fakultě humanitních studií Západočeské univerzity v Plzni.
Do povědomí veřejnosti vstoupila nejen jako nejkrásnější dívka Čech (Miss Čr 1999), ale také jako bojovnice za lepší životní prostředí. Sama však říká, že proti ničemu nebojuje - pouze se snaží nebýt lhostejná.

Věnuje se modelingu - především v zahraničí. Je známá jako bojovnice za lidská a zvířecí práva. Proto v roce 2000 založila dnes velmi úspěšný nadační fond Slunečnice.
V roce 2008 se vdala za Omara Amanata a o něco později se jim narodil syn Darien.

 

                                                          

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reading the fresh blood bring pressure to bear on guidelines

(AEnsurnintiste, 8. 10. 2018 8:28)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/viagra-et-cialis-generique/

Momentous and Stunted Blood Distress Symptoms

(AVaxyassaurf, 30. 7. 2018 3:57)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pas-cher-en-ligne/